Korouhev "A" vs. Vidlatá Seč "A" a Morašice "A"

12.11.2011 18:55

Další kolo nás zavedlo až do vzdálených Morašic a Vidlaté Seče.

Překvapení se nekonalo, ovšem s Morašicema jsme měli co dělat. Ráno jsme začínali ve Vidlaté (Hubinka, Osecký st. , Famfulík Petr st. , Famfulík Láďa), která sestoupila z kraje. I přes to, že jsme prohráli drtivým výsledkem 0:10, tak je třeba říct, že některé zápasy nebyly tak jednoznačné. Pepa mohl šmiknout Láďu Famfulíka, já konec konců Petra Famfulíka (2:11, 9:11, 12:14, až teda na ten první set no:D ) a Standa potrápil Petra Famfulíka taky 2:3 -> 12:14 v pátém setu.

Byla to škoda, aspoň by nám to trošku poopravilo skóre, protože poslední zápas střídal Pavel Famfulík, s kterým jsem si poradil 3:0. Tak aspoň malá náplast v podobě procent v úspěšnosti.

Poté jsme jeli do Morašic. Ty se tam mydlily od rána s Borovou, s kterou skončily až po dvanácté hodině stavem 9:9. My jsme po pěkném začátku, kdy jsme vedli rázem 5:0, zřejmě usli na vavřínech, protože to stáhli na 4:5 pro nás. V sestavě Králík, Říha, Hořínek a Novotný, který šmiknul Pepu Schwedlerovýho nám dali zabrat tak, jak jsme to nečekali. A to ještě Romportl přesídlil do Němčic, jinak bysme určitě rupli. Standa"Nevim" nás opět nechal vycukat do poslední chvíle, protože vydřel výhru 3:2 (11:8 v pátým) nad Novotným ..... Dlouhý den, ale celkem úspěšný:)